September 2015

Wallpaper Louis Tomlinson

6. september 2015 at 17:45 | Claire* |  Wallpaper

Při chvilce nudy vzniknul tento wallpaper. Jsem sním docela spokojená :)

Můj splněný sen

2. september 2015 at 17:08 | Claire* |  Diary about blog
Je to další sen z mého seznamu, který si můžu odškrtnout. Patřil k těm největším.
Dne 29.8.2015 jsem spolu s mými kamarádkami Zuzkou a Evou navštívili festival Leeds. Už od pátku jsem nemohla pořádně spát, byla jsem nedočkavá a i vystrašená. Přeci jenom byl to první festival kterého jsem se zúčasnila, netušila jsem co mám očekávat. V sobotu ráno jsem pociťovala ještě větší nervozitu než večer.
Po příjezdu na festival nám prohledali tašky a okus dál nám dali na ruky pásek (viz.obrázek).

image host

Nebudu rozebírat kam jsme šli potom, jen řeknu že mezi celebritami které jsem viděla byli Panic at the disco, Bastille a pak pro mě méně známé celebrity.
Pro mě nejzásadnější okamžik přišel ve čtyři hodiny, kdy jsem se rozhodla že radši půjdu k "podpisovému stánku" a hodinu počkám na ty na které jsem přišla SIMPLE PLAN! Jsem šťastná že jsem se rozhodla jít dříve. Simple Plan přišli něco po čtvrté. Bylo krásné jak všichni co jsem stáli (hodně z nás sedělo) frontu jsme zahlídli vínovou mikinu a najednou jsme viděli obličeje a začali se pomalu nevěřícně zvedat. Všichni jsme byli tak nějak v šoku. Jako jediné celebrity přišli mezi fanoušky dříve než "museli". Udělali pár fotek

image host image host image host image host image host

a hned na to se začali věnovat fanouškům. Jako první přišel Chuck, po té Jeff, Seb , David - který na mě bafnul, jo lekla jsem se a jeho výraz byl nezapomenutelný :D Ještě jsem mu řekla že pro něj mám dárek k narozeninám. Předala ho potom Zuzka. A kvůli této větě jsem prošvihla Pierra který mi málem utekl. Ale my Astronauti jsme k sobě hodní a všichni mi slíbili podržení místa a nechali projít až na konec fronty kde jsem naštěstí Pierra stihla :D Musím uznat že jsem se docela bála že ho nestihnu.

image host image host image host image host image host
image host image host

Zde máte fotky z předání plyšáku a přáníčka Davidovi k narozeninám. Zuzka si nepřála být vidět proto je rozmazaná.

image host image host

Všichni členi SP odešli. A všichni okolo mě byli stejně šťastný jako já.
V pět hodin a jednu minutu přišli na autogramiádu. Všichni se smáli jak sluníčka. A byli neuvěřitelně přátelští, ale o tom jsem se přesvědčila už u focení.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host

Získala jsem dva autogramy. Myslím že šťastnější už jsem být nemohla. Jen dodám že přišli o minutu později a všem to vynahradili asi 15 minutami navíc!

image host image host

Chvilku na to se mi udělalo špatně, štěstí a nervozit k sobě asi moc nejdou. Naštěstí se to za okamžik zlepšilo. Dalším čekáním byl už samotný koncert. Ten byl až od devíti. Když ten čas konečně přišel, myslela jsem si že tam moc lidí nebude, přeci jenom o stan dál hráli Limp Bizkit. Omyl. Stan byl plný a já s mojí malou výškou jsem z celého koncertu viděla asi 4x Pierra a to pro mě bylo vše. Nevadí. I na to že jsem nic neviděla jsem si to náramně užila. Nejvíce se mi líbil song Boom! a Wecome to my life (srdcovka). Pořídila jsem pár fotek - foceno tak že jsem nic neviděla takže pro mě bylo překvapením že jsem nefotila střechu stanu :D

image host image host image host image host

Po koncertě přišel David, popovídat si s fanoušky. Využila jsem situace a nechala se ještě jednou vyfotit.

image host

Když už jsem chtěla odejít, ještě jsem se k němu otočila a poděkovala mu že mi zachránili život. Nic mi na to neřekl. Jen mi "zmáčknul" ruku a jeho výraz mluvil za vše. Při odchodu jsem měla slzy v očích. Ty se nakonec dostali ven v neděli po příjezdu a ulehnutí do postele.

Byl to nejlepší zážitek a best day ever! Těším se na nové CD a na ohlášení termínů koncertů. Nenechám si je ujít ani kdybych zase nic neviděla. Ta atmosféra za to prostě stojí!

Můžete se podívat i na videa (netočena monou!)

Welcome to my life

Boom!

I can´t keep my hands off you